Навіщо в автобус брати подушку

Якщо подорож триватиме не більше 5-ти годин, то подушка не потрібна. Але якщо в автобусі треба буде провести ніч чи більшу частину доби, то зручна подушка для подорожей необхідна.

Яку подушку вибрати

квиток

Придбавши квитки на автобус онлайн, треба потурбуватися і про комфорт поїздки. Для цього в багажі мандрівника має з’явитися обов’язковій аксесуар. Це не звичайна подушка, яку всі звикли використовувати під час сну. Подушка для подорожі має особливу форму, схожу на молодий місяць чи підкову. Завдяки специфічній конфігурації виріб можна застосовувати під час автобусної поїздки, залізничної подорожі чи в літаку.
Надувні подушки – бюджетний і зручний варіант, який можна використовувати пасажирам будь-якого віку. Таку подушку легко надувати при необхідності, вона не займає багато місця. Деякі пасажири скаржаться, що під час сну надувна подушка не тримає повітря і швидко втрачає форму. З цим недоліком можна боротися – достатньо придбати подушку з внутрішнім клапаном, який гарантує комфорт під час сну. Доглядати за аксесуаром для подорожі дуже легко. Треба випустити повітря і протерти подушку вологою ганчіркою з невеликою кількістю миючого засобу.