Купляючи квиток онлайн для дитини чи собаки, не забудьте його документи

Дитяча коляска перевозиться на умовах, зазначених перевізниками. Зазвичай перевезення дитячої коляски безкоштовна. Однак перед поїздкою перевірте правила, застосовні до перевізника. Дізнайтеся про знижки для дітей, і купіть квиток на сайті для поїзда.

Як сісти на поїзд з тваринами

квиток

Перш ніж брати з собою собаку, кішку або іншу тварину, щоб ознайомитись з жд. Якщо ви хочете купити залізничні квитки на поїзд і подорожувати зі своїм собакою в спальному вагоні, ви повинні придбати все місця в купе.

Пам’ятайте!

При подорожі з собакою або іншим тваринам у вас повинен бути діючий сертифікат про вакцинацію проти такого страшного захворювання, як сказ. Собака обов’язково повинна бути прив’язана до руки господаря і бути на повідку, а також у неї повинна бути закрита морда намордником. Це не поширюється на собак-поводирів. Маленьких собак та інших дрібних тварин слід поміщати в підходящі контейнери. Не забудьте взяти з собою воду і миску, подорожуючи з собакою або іншим тваринам.

Відсіки і місця для людей, які подорожують з дітьми

Якщо Ви купуєте квиток ви повинні заявити про своє бажання подорожувати в сімейному купе, і перевізник зобов’язаний зробити таке бронювання.
У поїздах, які обслуговують регіональні повідомлення, є місця, позначені сигнальними піктограмами, які в першу чергу можуть використовувати люди, які подорожують із дитиною. Якщо після входу на склад з’ясовується, що місця вже зайняті, не соромтеся просити про їх звільнення.