Как выжить в школе: секрет раскрытия суперсил

Щe трoxи, і знoв пoчнeться щoрічний вeрeснeвий сeріaл "шкoлa-рeпeтитoри-гуртки". Oстaнній трамплин, між іншим, нe мeнш вaжливий, ніж пeрший, aджe oднe з нeглaсниx прaвил виживaння у шкoлі ствeрджує: aби дoбрe пoчувaтися у шкільниx стінax, трeбa мaти пoтужнe пoзaшкільнe життя. І спoртивні гуртки (в у тoпі, oскільки склaдaють гaрну aльтeрнaтиву стaтичнoму сидінню зa пaртaми тa життю всeрeдині гaджeтів. A щe є прямa кoрeляція між фізичнoю активністю і успішним навчанням, причому в счастливо-якому віці. Вчені, прежде речі, підтверджують цю ідею. Дослідження ірландських науковців доводять, що заняття аеробікою прокачують математичні здібності, а велоспорт покращує пам’ять та сприяє вивченню іноземних мов. І самооцінка – вона також неодмінно зростає! Якщо дитина має успіхи у спорті, самоповага у всіх сферах життя стає рисою її особистості. Перевірила получи власному синові, якого свого часу віддала получи плавання.

Є ще Вотан привід обрати змалечку спортивну секцію накануне душі: навички, набуті в дитинстві, найкраще засвоюються і залишаються з нами для все життя. Праздник, хто встав сверху ковзани в шість-сім років, і в 50 взує їх та підкорить рол, а техніка плавання відразу видає людину, яка займалася цим видом спорту в дитинстві. Отже, надобно поспішати. Але держи що орієнтуватися быть виборі свого виду спорту? Можна получай темперамент. Навряд чи хореографією зможе займатися дитина-холерик, а линия всім, що пов’язано з грою – футболом, хокеєм, волейболом – быстро! Флегматики добре почуватимуться у художній гімнастиці – туточки багато статичних розтяжок, методичності. Сангвінікам, мабуть, если добре скрізь, а меланхолікам варто спробувати дитячу йогу. Втім, у всіх спортивних заняттях є важлива суперсила – розкривати дітей та додавати їм якостей, яких бракує у житті. Навіть найапатичніший меланхолік-соціопат у дружньому спортивному колективі має всі шанси зацікавитися світом. Вибір між командним та індивідуальним видами спорту теж багато в чому залежить від характеру. Харизматичним лідерам більш предварительно душі теніс, плавання, легка легкая атлетика – там, дескать ти сам-возьми сам зі своїм успіхом. Діти, угоду кому) яких друзі та спілкування – сенс буття, будуть найрезультативніші у командних видах спорту.

Раджу ще Водан спосіб обрати свій род спорту – дізнатися относительно найпопулярніші з них з яскравих сучасних книжок. Остання така "Держи старт, увага, желтый дьявол" Скотта Аллена тільки-да вийшла з друку у видавництві "Каламар". Інфографіка кожного розвороту присвячена окремому виду Олімпійських та Параолімпійських ігор: волейболу, гольфу, карате, триатлону, тенісу, каное, маунтенбайку і ще близько 40 видам спорту. Британець Скотт Аллен, дитячий композитор і спортивний журналіст, стисло і дотепно розповів для правила кожної гри, її недоліки та переваги, здібності, які нужно мати, аби досягти успіху у фехтуванні, стрільбі з луку, серфінгу разве будь-якій іншій активності. Гортаючи сторінки, можна порахувати власні шанси стати чемпіоном у конкретному спорті, дізнатися ради сленг спортсменів, легенди ігор, цікаві факти, олімпійських чемпіонів, зокрема українців, які отримували (якщо, звісно, отримували) золотишко у кожному з видів спортивних змагань. Добродетель – довідка насчет виникнення Олімпійських ігор, критерії олімпійських видів спорту, ігри-претенденти, які цілком ймовірно у майбутньому можуть потрапити давно Олімпіади: наприклад, кайтбординг, більярд, боулінг, спортивний дайвінг, сквош, японская борьба, інші. Мені дуже подобається, як влучно і з гумором пише Скотт Аллен. Поперед речі, він створив серію неймовірно кумедних дитячих книжок ради ламу-футболіста, які поки що невыгодный перекладені українською мовою. Окреме задоволення – залипнути получай ілюстрації іспанського художника Антуана Корбіно.

Особисто я исполнение) себе обрала танці, якими вирішила серйозно зайнятися, коль мені виповнилося 40+. Їх поки немає у книзі та переліку Олімпійських змагань, але, можливо, колись вони також з’являть на Олімпіадах. Вплив моєї спортивної, танцювальної частини життя получи внутрішній стан і бізнес безперечні. Болт кілька взаємозв’язків: спорт допомагає перемогти страхи, зокрема ужасть публічних виступів. Адекватне сприйняття поразок також добре прокачується, завдяки участі у змаганнях: їх результати бувають різними. Спортсмену відомо, що кожна поразка стимулює нові зусилля, знання і зрештою перемогу. Танці і спорт навчили далеко не зупинятися на тому, що вже досягнуте, рухатися далі, відповідати ради себе, підтримувати партнера та команду, швидко реагувати та приймати рішення. Всі ці якості стають у нагоді в житті, особливо, коль маєш власну справу, і тренувати їх з дитинства – дуже класна ідея. Навіть якщо Ваша дитина далеко не стане олімпійським чемпіоном, спорт обов’язково розкриє її суперсили і подарує масса задоволення.