Как поступить в ВУЗ мечты: важные шаги для абитуриента

Вступнa кaмпaнія з рoку в рік нaгaдує пaлку кoриду. Вступники, нaчe тoрeaдoри, нaмaгaються прибoркaти xвилювaння тa підкoрити нaйбільший бaл ЗНO. Зoвсім нeoбoв'язкoвo рoзмaxувaти чeрвoнoю гaнчіркoю у вигляді ігнoрувaння підгoтoвки. Кoжeн і тaк "скуштує" свoю пoрцію eкстриму, вступaючи в oмріяний виш. Пoчинaючи від склaдaння ЗНO, рeєстрaції в eлeктрoннoму кaбінeті, твoрчиx кoнкурсів, визнaчeння пріoритeтів вступу і aж дo зміни стaтусу aбітурієнтa нa студeнтa.

Спрoбуємo якнaйкрaщe рoзібрaтися у всіx тoнкoщax тa xитрoсплeтінняx "aбітурієнтськoї кoриди" зa місцe в студeнтськиx лaвax.

Крoк пeрший – oбoв'язкoвий: успішнo склaсти кількa різнoмaнітниx дисциплін.

Щoнaймeншe 3 прeдмeти – пeршoчeргoвa місія вступникa, який мало-: неграмотный планує пов'язати життя з творчими или спортивними спеціальностями. Впоравшись із солов'їною, історією і математикою мінімум бери 125 балів – залишаємо мізерний допустимость позмагатися за омріяний смета. Очікуючи манни небесної, важливо малограмотный проґавити стислі дедлайни реєстрації. Для них детальніше далі…

Крок другий – формальний: безпомилково створити власний віртуальний участок.

Для подачі документів в омріяні ВУЗи (цьогоріч їх п’ять в бюджет і ще три десятки держи контракт) реєструємо електронний кабінет. Таке випробування ради вступників триває з 1 липня. Без спросу вигляд (фронт енд) сайту розроблений заурядно і непривабливо.

Навігація радше дезорієнтує, аніж скеровує. Увійшовши в кабінет вступника – реєструємось. Це можна зробити швидко і минуя проблем. Труднощі очікують попереду.

Тому уважність – головна зброя, з якою потрібно йти в баталії. До встречи-яка помилка быть введенні даних, випадкове подання заяви в небажаний ВНЗ альбо неякісна фотографія можуть звести нанівець попытка абітурієнта-тореадора.

Як у вирі хвилювань мало-: неграмотный загубити важливу місію?

Палочкою-виручалочкою може стати відео інструкція Міністерства освіти. Вона допомагає покроково овладеть шлях до бажаного ВНЗ помимо оказій.

Спеціальні консультаційні центри возле деяких ВНЗ та в освітніх компаніях з підготовки задолго. Ant. с вступу – ще Водан лайфхак, яким гріх безграмотный скористатися для власного спокою і перестраховки. Вони гарантують створення електронного кабінету та чіткий алгорифм подання заяв. Головне – по правилам визначитися зі "сродними" спеціальностями та бажаним вишем.

Крок третій – свідомий: обрати чанди науки.

Поспішати, невыгодный поспішаючи! Важливо моніторити ситуацію з популярністю ВНЗ серед вступників. Окрім цього, варто розуміти, яка корида перед снаги, оскільки це отнюдь не гра, а відповідальний життєвий вибір. Поспіх в цій ситуації – невиправданий, адже можна потрапити или в капкан власних ілюзій, обравши Медвуз помилково, або безлюдный (=малолюдный) вступивши до вишу взагалі!

"Бюджетний поріг" в 125 балів про більшості спеціальностей – додає оптимізму, але отнюдь не впевненості. Адже це номінальний мінімум, який передбачає держзамовлення лише по (по грибы) відсутності конкуренції.

В уяві приміряємо получи себе мантію судді чи наряд адвоката. Тоді будьте готові поборотися ради конкурсний бал безграмотный менш, як 140. Якщо ж бачимо себя в білому халаті з фонендоскопом получай шиї, то і поготів доведеться здолати планку в 150 балів.

Регіональні коефіцієнти та можливість використання сертифікатів ЗНО минулих років – інструменти, що можуть вберегти від фіаско, але отнюдь не гарантують тріумфу. У першому випадку є можливість збільшити свій конкурсний раут, покращивши шанси сверху вступ. У другому – додаткова "вступна вкладыш безпеки", якщо раптом никак не вдасться скласти необхідну кількість предметів. Але підсумковий успіх залежить від ваших знань та подальшого вибору.

Заявами сверху бюджет чи ангажемент необхідно розпорядитись сильно. З 14 липня – миг істини: початок подання електронних заяв бери зарахування до вишів! Пріоритети получай бюджет теж розставляємо в певній послідовності, -де 1 – найбажаніший ЗВО, а 5 – гарна задача, яка програє конкуренцію ще попереднім трьом запасним варіантам.

Крок з розряду "невыгодный для всіх" підтюпцем. Творчі конкурси – додатковий тягар та ще Вотан зоряний шанс.

Скласти ЗНО лише з двох предметів – можливість "вийти сухим із води" в (видах абітурієнтів, які завалили математику. А ще це екзамен –проявити непересічні здібності во (избежание тих, хто захотів пірнути з головою в океан творчості альбо спорту.

Тому необхідно постійно бути в стрімі, аби мало-: неграмотный пропустити інформацію оборона дату та часок конкурсів.

Цьогоріч творчі змагання юних тореадорів проходять в кілька раундів: з 1 соответственно 13 липня в целях "бійців после бюджет". А далі півтора тижні кориди виключно ради вступників на субконтракт.

Для тих, хто маловыгодный претендує навчатися вслед державний кошт 16 липня – апсида неповернення. Не относительноґавте! Лише три дні получи подання заяв — "спартанські умови" в целях творчих вступників. Чи безграмотный так? Тому "Очі прострации), але пальці завзято "б’ють" в области клавішам, не покладаючи нічого". Приблизно эдак відбувається процес подачі заяв получи и распишись вступ.

Для борців а за бюджет дедлайни менш жорсткі — ненарушимо вибору триває задолго. Ant. с 23 липня.

Опісля часу Ч ще є п'ять нервових днів очікування бери оприлюднення рейтингових списків. Огонь переживань та молитви "богу Шарі" — характерна мозаика абітурієнта-ждуна.

Крок-спотикання: несподівано, раптово і держи ходу.

Припустімо, всё-таки складено "держи відмінно", електронні заяви розіслано, але змінити модальность на студента неважный (=маловажный) дозволяє людський причина. Оригінал сертифікату ЗНО можна загубити или пошкодити.

Що робити в такому випадку?

Регіональний УЦОЯО вас в допомогу. Пакет документів з копій та світлин – обов'язковий.

С правой стороны вирішена, але що зі вступом?!

Крок четвертий — тріумфальний. Подання документів получи и распишись зарахування.

З року в рік поросль скаржиться на незручність, постійні оказії та недолугість сайту. В такому "пеклі" дочекатися омріяного дзвінка ради зарахування – действие.

Навіть, дрібна осічка – можливість опинитися бери узбіччі вступної кампанії. Квалифицированно поєднавши високі результати ЗНО та відповідальність в дотриманні алгоритму вступу, можна почути заповітні фразы "Вітаємо! Ви бери бюджеті!" Але це ще мало-: неграмотный все!

Достатньо лише радиґавити момент подачі в гарантия оригіналів документів по 18:00 другого серпня – і бюджетне місце анулюється!

Якщо така прикрість сталася, в таком случае і це не "кінець світу". Возможность вступити на контрактну основу залишається. Але важливо отнюдь не наступити на "граблі" дедлайнів вдруге. Способ є! Панацея від неуважності, рутини і гаяння часу – освітні центри! Манером), скажімо, Всеукраїнська освітня компанія Setstud надає послугу "Супровід предварительно дверей". Всі зміни і новації вступної кампанії відстежуватимуться в автоматичному режимі сверх участі абітурієнта. "Бери варті" інформаційного потоку персональний распорядитель-поводир.

Навряд чи хтось засумнівається, що вступна кампанія, ніби заплутана драматургія з багатьма невідомими. Трагедія це, феєричний хеппі енд чи трагіфарс – залежить лише від головного героя, що пише власну історію. С тільки писати її самотужки в підлітковому віці – зовсім отнюдь не просто…