Что почитать подростку летом: перечень книг

Літo — пoрa відпoчинку і пeрeзaвaнтaжeння. У підлітків з'явилoся бeзліч вільнoгo чaсу. Щoб нe зaвисaти в гaджeтax тa кoмп'ютeрax я дaм рeкoмeндaції, як йoгo прoвeсти з мaксимaльнoю кoристю. Я підгoтувaлa тoп-5 нaйкрaщиx книжoк с целью юниx читaчів, які нe дaдуть нудьгувaти в спeкoтні бeзтурбoтні дні.

Щo цікaвить підлітків

Зрoзумілo, вчитeлі в шкoлі дaють списoк літeрaтури, яку пoтрібнo прoчитaти зa літo, aлe в цій стaтті я нe буду перераховувати ці книги. Якщо ви хочете прищепити своїй дитині любов вплоть до читання, вона повинна зробити це заняття своїм хобі. Це означає, що в неї повинен бути свій особистий приятность та інтерес после літератури. Кращим рішенням у цьому випадку если порадити гідні книги, які мало-: неграмотный входять до списку шкільної літератури.

Діти в підлітковому віці всі особливі і невыгодный люблять, коли їм що-небудь нав'язують. Тому далеко не варто їм радити прочитати "Анну Кареніну", "Майстер і Маргариту" разве будь-який інший класичний твір, звичайно тільки якщо ваша дитина самоё не цікавиться цими романами. Підлітки в цілому люблять щоб кончено було сучасно, динамічно та цікаво.

Серед читачів підліткового віку популярні наступні теми:

  • міжособистісні відносини;

  • кохання;

  • стосунки у сім'ї;

  • мир.

У тінейджерів також спостерігається інтерес накануне таких серйозних тем, як апория екології в країні та світі, різні проблеми соціального характеру та їх рішення.

Автори кажуть, що саме підліткове покоління є найбільш вимогливим. Тінейджери малограмотный люблять читати довгі художні описи природи і заплутані словесні піруети.

Що важливо ради юного читача:

  • захоплюючий содержание;

  • акцент на відносини героїв;

  • реальність того, що відбувається (навіть у випадку з фентезі);

  • герой, з яким читач може себя порівняти.

Що я раджу почитати підлітку: ТОП-5 найкращих книг возьми літо

Холлі Смейл "Дівчина-гік"

Головна героїня роману — скромна п’ятнадцятирічна дівчинка. Незважаючи сверху свій розум, вона зовсім без- пристосована до життя та никак не вміє користуватися своїми знаннями. Головна героїня незграбна та постійно потрапляє у халепи. Можливо шабаш так і залишилося б, але одного разу їй випала чудова нагода стати обличчям відомого будинку мод. Чи зуміла героїня побороти всі свої комплекси та страхи? Насчет це ви зможете дізнатися у книзі

Філіп Пулман "Північне Сяйво"

Уявіть реальність, яка сповнена дивовижних істот, що мешкають поруч зі звичайними людьми. Людська основные черты здатна перевтілюватися в тварину — деймона. Ліра Белаква проживає поруч зі своїм деймоном. Дядько дівчинки відправляється в коледж з метою організації експедиції для Північ. Загадкові жерці викрадають друга дівчинки. Ходять жахливі чутки, що вони відвозять дітей в тр на Північ. Дівчинка прагне знати правду та відправляється туди, мол вона дізнається більше относительно себе і свою сім'ю.

"451 высота за Фаренгейтом" Брус Бредбері

Один з найгеніальніших фантастів у своїй антиутопії змалював майбутню реальність, у якій в США було оголошено, що книги заборонені законом. Головний герой спалює залишки літератури, щоб заробити грошей получай прожиття. Суспільство споживання погрузло у модних телевізійних порношоу та купі непотрібних речей. Тільки памфлет залишається останньою надією возьми те, що людський розум ще має прием не згаснути.

Ксанка Лущевська "Мощи без шафи"

Життя тінейджерів нелегке. Дуже что вони почувають себя самотніми через комплекси, уэд фігури, проблемну шкіру та інші недоліки. Скажем склалося і з головною героїнею. Її дражнять однолітки из-за фігуру, а найкраща шерочка переїхала. Дівчина знайшла відраду в науці. Вона мріє зв’язати своє життя з медициною та веде свій блог. Ще в неї є особливий таємний дружен, який завжди підтримає та зрозуміє, можливо, що саме він допоможе стати дівчинці більш впевненою в собі.

"7 звичок високоефективних підлітків" Шон Кові

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала успіхи в навчанні і целое в її житті добре складалося, я раджу почитати хорошу книгу пользу кого саморозвитку. Сім звичок високоефективних підлітків – це посібник, який допоможе дитині перемагати саму себя. Книга написана в дуже легкому та невимушеному стилі. У ній описані проблеми "дорослого" світу та їх рішення. Радимо вплоть до прочитання кожному тінейджеру.

Сучасна література угоду кому) підлітків — це величезних вибір історій, які порушують важливі питання і допомагають розібратися у самому собі. Крім цього, young adult література має чудові приклади фентезі, якими не раз зачитуються і дорослі. Сподіваємось, вы сподобалась підбірка, а якщо хочеться більше варіантів — держи Readmodo є велика підбірка книг на підлітків.