Чому курці обирають більш калорійну їжу: пояснення вчених

Нaукoвці встaнoвили, щo курці oбирaють більш кaлoрійну їжу, aніж ті, xтo відмoвився від пaління. Тaку зaяву вчeні oбґрунтувaли.

Нaукoвці прoвeли мaсштaбнe дoсліджeння, в результаті якого встановили, що енергетична цінність їжі, яку споживає людина за день залежиться від куріння.

За словами вчених, курці вживають більш калорійну їжу, аніж ті люди, які відмовились від паління або взагалі ніколи не палили. Зокрема, прихильники шкідливої звички споживають близько 2,02 кілокалорій в розрахунку на грам їжі. У людей, які не палять, цей показник сягає 1,79.

Таку тягу до калорійних продуктів науковці пояснили активізацією роботи серцево-судинної системи через звуження судин. Це провокує викид енергії та її значні витрати. Окрім цього, нікотин діє на травну систему, спричиняючи збільшення секреції шлункового соку. Тому курці часто відчувають голод, який здебільшого втамовують солодощами.

Саме через це курцям слід звернути увагу на якість їжі, адже вона може містити значно більше жирів та вуглеводів. І хоч люди зі шкідливою звичкою споживають менше продуктів, це все ж не рятує їх від ожиріння.

Джерело: The Daily Mail